GM Raf Tasarım: Kalitenin Üretici Firması

Bu sektörde GM Raf Tasarım firması olarak 15 yıllık tecrübemiz ile müşterilerimize hazır ürünlerin yanında özel projeler hazırlayarak sunmuş olduğumuz ürün çeşitliliğini artırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli yenilikçi ar-ge konusunda deneyimli firmadır.  Çalışma alanlarımız zücaciye rafları, market raf sistemleri, depo, tekstil butik gibi birçok mağaza rafları dekorasyonlu bünyemizde oluşturmaktayız. İzmir’de kurulmuş olan GM Raf Tasarım firması İzmir ve tüm Türkiye’ye metal dekorasyon ayrıca toptan raf aparatları ve aksesuar çeşitleri üzerinden hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin Ülkenin hangi noktasında ürünlerimizden ve hizmetlerimizden talep ederse en kısa sürelerde cevap verilerek iade ve garantili hizmet sağlamaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile oluşturduğumuz kurumsal kimliğimiz ve bizimle projelerimizin her aşamasında omuz omuza çalışmakta olan profesyonel kadromuzla raf sektöründe mağazaların ihtiyaç duydukları kaliteyi göz önünde bulundurarak üretim yapmakta ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yeni iş alanları da benimsemekteyiz. Bu farklılığımızda en avantajlı noktamız projelerimizde kullandığımız Ahşap imalat ve metal imalat ürünlerimizi kendi fabrikamızda tasarımlarını yapan üretici firmayız. GM Raf Tasarım İsmi ile çalışan müşterilerimize Ürün ve hizmet alımlarında %100 memnuniyet politikası benimsenmekteyiz. Memnuniyet politikamız gereği imzamızı taşıyan her projede müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek ve duymuş olduğu ihtiyaçlara en hızlı şekilde doğru zamanda cevap vermektir

GM Raf Tasarım, mağazalara sunmuş olduğumuz raf sistemleri farklı niteliklere sahip olabilmektedir. Fakat firmamızın ürettiği ürünleri ülkenin her ucuna en uygun fiyatlarla satışını gerçekleştirmektedir. Mağaza rafları ürünlerinde çeşitli dekorasyon sistemleri ile üretim yapmakta üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz mağazanıza özel ölçülerde yapılarak tam istenilen hem görsel zevke hem de özel tasarım olarak istenilen ölçülerde hayat bulacaktır. Projelerimiz emsallerine çok nadir bulunur titizlikle çalışılmaktadır. Keşif ekibimiz ön çalışmasını yaparak siparişlerinizi alarak özel isteklerinizi not ederek mükemmel projeleri %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile hazırlamaktadır.  Firmamızın sunmuş olduğu mağaza raf sistemleri elektronik, aksesuar, giyim ve benzeri birçok sektör alanlarında hizmet sunan mağazaların ürünlerinin iş yerlerine gelen müşterilerine en iyi şekilde sergilenmesine olanak sağlar. Kullanılmış olan mağaza raf sistemleri mağaza dekorasyonunun direkt olarak görünüşünü etkilemektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz raflar mağazayı ziyaret eden kişilerin göz zevklerine uygun ve satılmakta olan ürünün ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmaktadır. GM Raf Tasarım mağaza raf sistemlerinin üretiminde kullanılan ürünler kalite bazında sağlamlık ve sağlık açısından çeşitli testler uygulanarak müşterilerimize sunmaktayız.

Hizmet hikayemiz sizler ile birlikte her geçen gün büyümekte bizde bu yolda GM Raf Tasarım: Kalitenin Üretici Firması sloganı ile yürümekteyiz.

GM RAF TASARIM

Yetkili Kişi: Ozan Reyhani KOÇAK

Telefon numarası: +90532 064 96 06

Adres: ikiçeşmelik cad. no:80/a konak/izmirkonakİzmirTürkiye

İÇ MİMARİ PROJE 

Mekanlarınızda mimarlarımız ile hazırladığımız projelerinizi uygun zaman ve kaliteyi gözeterek en makul fiyatlarla tamamlayıp tarafınıza teslim edilir.

ANAHTAR TESLİM UYGULAMA 

Mağaza ve ev dekorasyonu projelerinizi mekanın tüm potansiyelini ortaya çıkaracak şekilde yerleşim planlarının hazırlanması,birebir gerçeği yansıtan 3D görseller ile tarafınıza sunum yapılması takiben onaylanan tasarımın eksiksiz bir şekilde uygulanır.