GM Raf Tasarım: Mağaza Dekorasyonu

2005 yılında başlayan faaliyet hayatımıza Kalitenin üreteci firması sloganı ile yolumuza devam etmekteyiz. Projelerinde imzamız bulunan müşterilerimize Mağaza dekorasyon konusunda yenilikçi ve tarz çalışmaları üstleniyoruz. Projelerimizde kullandığımız ahşap ve metal ürünleri kendi bünyemizde üreten üretici firma kimliğimiz size en uygun fiyatları sunmanın yanı sıra özel projelerinizde esneklik kazandırmaktadır. Proje ve ürün hizmetlerimizi ülke genelinde sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca hizmetlerimize yerinde keşif ile projelendirmekteyiz.

Hizmetlerimizde ve projelerimizde olduğu gibi kendi imzamızı taşıyan kaliteli ürünler kullanmaktayız. Bir mağaza içerisinde ürünler kadar önemli olan diğer unsur mağaza düzeni ve dekorasyondur Müşterilerimizin mağaza dekorasyon konusunda estetik zevkine hitap eden çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Firma ruhunu ortaya çıkaracak derinlikte çizgiler, renkler ve tasarımları bir araya getirmekteyiz. Mağaza dekorasyonu hizmetini tekstil, elektronik, aksesuar ve benzeri birçok sektörde hizmet sunmakta olan mağazalara özgün projeler ile hizmet vermekteyiz. Projelerine başladığımız mağazaların ihtiyaç duyduğu raf sistemlerini portatif projelendirerek mağaza görseline ve sergilenen ürünlere kolaylıkla ulaşılmasını ve satış ivmelerini yukarı taşımalarını sağlarız. İzmir'deki fabrikamızda kendi tasarım ve imalatımız olan ahşap ve metal raflarımız mağazaların daha gösterişli hale gelmesi adına en kaliteli malzemeler ile üretimi gerçekleşmektedir. Mağaza dekorasyonlarını oluşturmakta olan raf sistemlerinde firma olarak çeşitliliği fazla tutmaktayız. Çünkü bizim ile çalışan mağazaların konumuna ve iç düzenlerine uygun olacak ürünleri seçebilmeleri bizim için önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız.

GM Raf Tasarım firması olarak tekstil mağaza projelerinde ihtiyaç duyacağınız rafların da üretimini gerçekleştirmekteyiz. Tekstil sektöründe hizmet sunmakta olan mağazalara yönelik olan çalışmalarımız arasında cansız mankenler ve çeşitli raf sistemleri ile satılmak istenen ürünleri daha gösterişli hale getirilmesini sağlamaktadır. Mağaza içi dekorasyonları düzenlemekte olan birçok ürünün satışını en uygun fiyatları GM Raf Tasarım firması olarak mağazalara sunmaktayız. Mağaza içerisinde bulunan kasa masaları, çeşitli metal sepetler, lüks dönerli askı kare sütun ahşap ve metal dikme gibi stantlarda üretilmektedir. Aynı zamanda çeşitli aksesuar ürünleri de firmamızın satışları arasında yer almaktadır. Firmamız benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti politikası gereği daima mağaza müşterilerimize en kaliteli raf sistemlerini en uygun fiyatlara sunmayı hedeflemekteyiz. Piyasada bulunan diğer firmaların raf fiyatları ile karşılaştırıldığı zaman en uygun fiyat seçenekleri mağaza olarak sunmakta olduğumuzu görebilirsiniz. Tüm illere toptan ve perakende hizmet sunan firmamızın internet sitesini ziyaret ederek sizler de kendi mağazalarımıza uygun olan ve ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli ürünlerimizi inceleyebilir ve güven içerisinde satın alabilirsiniz.

İzmir mağaza dekorasyon konusunda projelerinde imzamız bulunan birçok referansımız mevcuttur. Bizi biz yapan değerlerimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti, kaliteli işçilik, en uygun fiyatlar, çözüm odaklı projeler, uzun ömürlü ve garantili ürünler ile hizmet vermemizdir. GM Raf Tasarım tüm hizmetlerinde olduğu gibi Mağaza Dekorasyonu konusun da Kalitenin üreteci firmasıdır.

 
 

 

EKMEK REYONU