Tekstil - Giyim Mağaza Dekorasyonu

Satışını yaptığınız giyim veya tekstil ürünlerini müşterilerinize en iyi biçimde yansıtacak olan mağazanızın, iyi bir dekorasyona sahip olması gerekir. Bunu için mağazanın kokusu, duvar ya da tavanın rengi, vitrini ve mağaza içi görselleri, deneme odaları ve bekleme alanları bile hayati önem taşıyabilir. Sahibi olduğunuz mağazalar için İzmir mağaza dekorasyon konusunda yıllardır başarılı çalışmalar yürütmekte olan GM Raf Tasarım firmasına başvurup destek isteyebilirsiniz. Uzman desteği alarak, şık ve göz kamaştıran bir mağazayı siz de ortaya çıkarabilirsiniz.

Müşterilerin ilgisini her daim yakalamak adına duvarlarda soft renkler kullanmalısınız. İlgi ve dikkat dağıtıcı müşteriyi sıkacak renklerden her daim kaçınmalısınız. Müşterilerinize satacağınız ürünleri gösterecek duvar renklerine ya da duvar kağıtlarına yönelmelisiniz. Bunun için ahşap duvar ekipmanları da tercih edebilir ve sergileme alanlarını bu ahşap ekipmanlar üzerinde elde edebilirsiniz. Tekstil mağaza rafları ise mağazanızın en kullanışlı olması gereken noktasıdır. Tekstil – giyim mağazalarında müşteriler aradığı ürüne, ürünün farklı bedenlerine rahat ulaşmayı ister. Raf sistemleri buna uygun yapıda oluşturulmalıdır. Raf sistemlerinin, ayarlanabilir ve hareket mekanizması olanlardan seçilmesi daha faydalı olabilir. Yaz ya da kış gibi farklı sezonlar için raf sistemlerinde çözümlerinizin hazır olması gerekir. Mağaza raf sistemleri kadar önem vermeniz gereken bir diğer nokta da deneme kabini olmaktadır. Dar olmayan, askı sistemleri hazır olan, ayna mutlaka yerleştirilmiş olan bir deneme kabin alanı oluşturmanız şarttır. Dekorasyonda alışveriş esnasında dinlenmek isteyenlere yönelik ergonomik mobilyalarla donatılmış ve fazla alan kaplamayan bölgeler de bulundurmalısınız.

Deneme kabininden kullanılacak mobilyaya, raf sisteminden askılara kadar uzman bir mağaza dekorasyonuna ulaşmak istiyorsanız destek almanız şarttır. Elbette kendi yaratıcılığınız ile bir takım çözümlere ulaşabilirsiniz, ama GM Raf Tasarım gibi bir firmadan alacağınız hizmetle müşterileriniz için en uygun mağaza çözümüne ulaşabileceğinizi bilmelisiniz.